پیغام های خطای استفاده از گیفت کارت استیم

نوشته Farhadi در تاریخ 17 ژانویه 2019

در این قسمت با خطاهای گیفت کارت استیم در زمان شارژ اکانت همراه شما هستیم تا در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا در مورد شارژ گیفت کارت steam بتوانید مشکل را یافته و آن را حل کنید.

۱)  ارور یا خطای the steam wallet code you have entered is invalid.please carefully verify the characters as you re- enter the code.

اگر در هنگام استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با این ارور رو به رو شدید به این معناست که کد وارد شده صحیح نیست. پس از اطمینان از آی پی و بررسی کد خریداری شده و صحت درست وارد کردن کد می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

۲) ارور یا خطای An unexpected error has occurred. your steam wallet code has not been redeemed. please wait 30 minutes and try redeeming code again

اگر در هنگام استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با این ارور رو به رو شدید به این معناست که تعداد دفعاتی که کد را به اشتباه وارد کرده اید از حد مجاز بیشتر شده و سی دقیقه بعد، مجددا تلاش نمایید.

۳) ارور یا خطای The steam wallet code you have entered has already been redeemed

اگر در هنگام استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با این ارور رو به رو شدید به این معناست که کد گیفت کارت شما مصرف شده است .در صورتی که شما یک بار کد استیم خود را وارد کرده باشید و مجددا از آن استفاده کنید با پیغام مصرف شده بودن کد رو به رو می شوید.
در نظر داشته باشید اگر آی پی شما با آی پی سایت پذیرنده یکسان نباشد نیز این پیغام را دریافت خواهید کرد. در این صورت بعد از بررسی بالانس اکانت خود اگر به موجودی کارت شما اضافه نشده است با پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *