کارما کوین یکی از متفاوت ترین گیفت کارت های بازیست که تا به حال عرضه شده است. گیفت کارت کارما کوین برای خرید در بازی های آنلاین استفاده می شود.
نکته ی قابل توجه در این گیفت کارت این است که با هر بار خرید از بازی های آنلاین یک مبلغ جزیی از خرید شما به موسسه ی خیریه تعلق می گیرید .
برای استفاده از گیفت کارت کارما کوین نیاز به ساخت اکانت ندارید و همچنین نمی توانید این کارت ها را مثل گیفت کارت های دیگر در اکانتی ردیم یا شارژ کنید. هر موقع نیاز به خرید داشتید در بازی مورد نظر ، کد خود را وارد می کنید و هزینه ی محصول خریداری شده از حساب شما کسر می شود .
برای استفاده از این امکانات ابتدا به این لینک مراجعه کنید.

اگر به دو گزینه ی سبز رنگ بالای سایت توجه کنید متوجه می شوید یک گزینه به اسم Chek Balance و گزینه ی دیگری با نام Combine cards وجود دارد.
گزینه ی چک بالانس یا همان چک کردن موجودی حساب به شما این امکان را می دهد که از موجودی گیفت کارت خود مطلع شوید .

و گزینه ی دوم آن Combine Cards به شما این امکان را می دهد که اگر دو کد گیفت کارت دارید و از هر کدام مقدار کمی بالانس یا شارژ باقی مانده هر دو کد گیفت کارت کارماکوین را با هم یکی کنید.
به عنوان مثال شما یک کد گیفت کارت کارماکوین ۲ دلاری و یک کد گیفت کارت کارما کوین ۳ دلاری دارید هر دو کد خود را در این صفحه وارد می کنید و گزینه ی Submit را انتخاب می نمایید.
در این صورت خود سایت کد ها را با هم ادغام کرده و پین کد جدیدی با موجودی ۵ دلار به شما می دهد و این هم یکی از قابلیت های خاص این سایت در بازی آنلاین است .

حال می توانید از گیفت کارت کارماکوین برای یک بازی جذاب استفاده نمایید.
لازم به ذکر است برای خرید گیفت کارت می توانید به سایت خرید گیفت کارت مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *