آموزش استفاده و شارژ گیفت کارت استیم

نوشته Farhadi در تاریخ 16 ژانویه 2019

ابتدا از این سایت اقدام به خرید گیفت کارت استیم کنید، سپس از طریق آموزش زیر اقدام به Redeem کردن اکانت استیم خود کنید.
نکته مهم : قبل از انجام مراحل زیر حتما باید آی پی IP خود را به آی پی ایالات متحده تغییر دهید در غیر اینصورت احتمال بلاک شدن استیم والت یا اکانت استیم شما وجود دارد.

۱.از طریق این لینک  نرم افزار استیم را دانلود و نصب کنید در صورتی که شما اکانت استیم ندارید پس از نصب، نرم افزار استیم را باز کنید و روی گزینه create new account کلیک کنید و یک اکانت استیم ایجاد کنید.

۲.پس از وارد شدن به اکانت استیم روی پروفایل خود کلیک کنید و سپس گزینه Account Details را انتخاب کنید و وارد صفحه پروفایل خود شوید.

۳.هنگامی که وارد اکانت خود شدید رو به روی عبارت Country حتما باید United state باشد در غیر این صورت باید کشور خود را به United States تغییر دهید که برای این کار روی گزینه Update Store Country کلیک کنید و کشور United States  را انتخاب کنید.

۴.در مرحله بعد عبارت Add funds to your steam wallet را انتخاب کنید سپس روی گزینه Redeem a Steam Gift Card or Wallet Code  کلیک کنید.

۵.آخرین مرحله، Redeem کردن گیفت کارت Steam خریداری شده می باشد بعد از وارد کردن کد، اکانت شما شارژ می شود.

نکته: اگر در حین انجام عملیات Redeem کردن استیم والت از شما درخواست آدرس کرد، وارد این لینک شوید و یک آدرس ایالات متحده انتخاب کنید و سپس آدرس را در فرمی که برای شما نمایش می دهد وارد کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *