همانطور که در جریان هستید، برای خرید از Windowsphone store و اپلیکیشن های مخصوص آن و همچنین بازی‌های آنلاین xbox، نیاز به اکانت Microsoft می‌باشد.
برای استفاده از گیفت کارت مایکروسافت پس خرید گیفت کارت، ابتدا باید کشور اکانت live یا مایکروسافت شما آمریکایی باشد. برای این منظور به سایت مایکروسافت رفته و با اکانت خود لاگین کنید. در این مرحله ممکن است مایکروسافت برای احراز هویت برای شما کد امنیتی ارسال کند که با زدن کد از این مرحله عبور می کنید:
۱. کد ارسال شده توسط مایکروسافت جهت احراز هویت را وارد کنید.

۲.سپس صفحه ای مشابه زیر مشاهده میکنید.

در پایین صفحه کشور اکانت خود را می بینید، روی آن کلیک کنید و به کشور آمریکا تغییر دهید.
۳.پس از آن به صفحه ی اول منتقل می شوید، حال باید از منوی بالا ، روی Profile کلیک نمایید تا از آنجا آدرس محل زندگی، شماره تلفن و کد پستی را اضافه کنید.

۴.در این مرحله وارد صفحه ای میشوید که با زدن edit profile میتوانید فیلدها را پر کنید وبرای پر کردن فیلدها به ادرس آمریکا احتیاج دارید.

۵.برای به دست آوردن آدرس آمریکا می توانید به آدرس اینترنتی http://fakeusaaddress.com مراجعه کنید و در همان صفحه اول، آدرس وسط صفحه را استفاده نمایید.

 

۶.حال آدرس را درون فیلدها قرار دهید و سپس اطلاعات را ذخیره کنید. سپس مانند تصویر زیر از منوی بالای صفحه وارد قسمت Payment Options شوید و سپس روی Redeem Card کلیک کنید.

۷.در صفحه ی جدید باید کد ۲۵ کاراکتری گیفت کارت مایکروسافت را که از ما خریداری نموده اید را وارد نمایید و سپس بر روی Next کلیک نمایید.

اکانت شما شارژ شده و میتوانید از آن استفاده کنید. مشاهده میکنید که پس از Redeem نمودن، بالانس اکانت شما نیز به همان میزان تغییر می کند.

برای Redeem کردن گیفت کارت مایکروسافت از طریق سایت ایکس باکس نیز می توانید اقدام کنید.

۱.به این صورت که پس از لاگین کردن در این سایت ، بر روی Account موس خود را نگه دارید و سپس بر روی Redeem code کلیک کنید.

۲.در صفحه ی جدید مجدد روی Redeem کلیک کنید.

۳.در صفحه ی جدید کد گیفت کارت مایکروسافت ۲۵ کارکتری را وارد نمایید و در آخر بر روی Redeem کلیک کنید.

نکته: حتما دقت کنید که در هنگام شارژ کردن گیفت کارت، VPN متصل باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *