شرکت مایکروسافت از امروز لیست بازی رایگان ایکس باکس گلد را برای ژانویه ۲۰۱۹ مشخص کرده است. کاربرانی که تا ماه آینده تصمیم به خرید اکانت گلد ایکس باکس می‌کنند می‌توانند از این بازی‌های در کنسول خود دسترسی داشته باشند.
برای دسترسی به بازی‌های ارائه شده کافی است با خرید گیفت کارت ایکس باکس گلد اقدام به دریافت و نصب بازی‌های یاد شده در کنسول بازی کرده و در مدت زمان مشخص از آن‌ها استفاده کنید. گفتنی است که استفاده از این بازی‌ها تنها در صورتی امکان پذیر است که کنسول بازی کپی خور نشده باشد و بازی‌های اکانتی و غیرقانونی رو آن‌ها نصب نباشد؛ چرا که در غیر این صورت شرکت مایکروسافت احتمالاً کنسول را بن می‌کند و دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت و بر این اساس دیگر نمی‌توانند بازی‌ها را به صورت قانونی از شبکه ایکس باکس لایو دانلود و نصب کنند.
لیست بازی رایگان ایکس باکس گلد که به تازگی منظر شده است تعدادی از بازی‌ها را برای کنسول ایکس باکس وان و تعدادی بازی را برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ آمده عرضه کرده استبر این اساس بازی‌های ارائه شده تنها در صورتی قابل استفاده و اجرا خواهند بود که در برنامه گلد ایکس باکس لایو از کنسول مورد نظر تعیین شده توسط مایکروسافت استفاده شود.
گفتنی است که این بازی‌ها تا پایان روز ۱۵ ژانویه قابل دانلود و نصب روی کنسول‌های در نظر گرفته شده هستند و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کم بازی‌ها را به صورت قانونی و البته محدود در کنسول خود اجرا کنند.

لیست بازی رایگان ایکس باکس به همراه تاریخ تعیین شده برای دانلود آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

Xbox One

Celeste (Jan. 1-31)

WRC 6 FIA World Rally Championship (Jan. 16-Feb. 15)

Never Alone (Dec. 16 – Jan. 15)

Xbox 360

Lara Croft and the Guardian of Light (Jan. 1-15)

Far Cry 2 (Jan. 16-31)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *